درباره ما

با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و تمایل مردم به همگامی با پیشرفت تکنولوژی و همچنین استفاده از روش های خرید آنلاین جهت تسهیل و تسریع در فرایند خرید، تصمیم گرفتیم تا نسبت به ارائه مشاوره تخصصی رایگان در حوزه ارائه خدمات بیمه‌ای، در راستای فراهم سازی شرایطی جهت بهترین خرید با پشتیبانی تمام وقت در سراسر کشور، پاسخگویی مناسب، نسبت به جلب اعتماد مشتریان خود، گامی بزرگ برداریم.

بیمه‌یاب سامانه مقایسه و فروش آنلاین انواع بیمه‌های مورد نیاز مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه موتورسیکلت، بیمه مسئولیت، بیمه درمانی تکمیلی است که امکان خرید را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان فراهم نموده است.

با کمک بیمه‌یاب و با پاسخ دادن به چند سوال ساده می‌توانید تمامی اطلاعاتی که برای تصمیم گیری خرید بیمه‌نامه از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات نیاز دارید را مقایسه و بررسی نموده و از یک خرید آگاهانه و مطمئن بهره‌مند شوید.

خرید از بیمه‌یاب امکان ارسال بیمه‌نامه‌های خریداری شده را در مکان مورد نظر شما در سراسر کشور به صورت رایگان برای شما فراهم می‌نماید.

با بیمه‌یاب شما علاوه بر خرید بیمه‌نامه می‌توانید پیگیری خسارت‌های احتمالی خود را نیز انجام دهید. بیمه‌یاب آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص شعب پرداخت خسارت، نحوه دریافت خسارت و ... می‌باشد.

بیمه‌یاب امکان ثبت زمان اتمام بیمه‌نامه‌های فعال را برای کلیه متقاضیان و دارندگان بیمه‌نامه از طریق سیستم تمدید بیمه‌نامه فراهم نموده است، تا در زمان انقضای بیمه‌نامه یادآوری به موقع جهت تمدید به مشتریان انجام شود.

0